Наше літо На-Дії

Літо 2018 стало для нас не менш активним ніж минуле. 5 таборів для понад 400 дітей при різних василіянських монастирях запам’ятаються на довго. Сонце, дощ, безліч щирих посмішок та дружніх обіймів, знайомство з новими людьми та пізнання Господа через Його Слово стали невід’ємною частиною цих канікул. Ми вже не уявляємо іншого способу провести літо ніж як на “Веселих канікулах з Богом” – події, яку і ми і діти чекаємо цілий рік.

Це літо, без сумніву, особливо запам’ятається для цьогорічних випускників Школи Василіянських Аніматорів “МоКаДо” у Жовкві та Брюховичах, які не лише зуміли застосувати нові знання і навички на практиці, а й перемогти свої страхи, невпевненість чи сором’язливість і сміливо свідчити Слово Боже та бути добрим прикладом для дітей.

Час Веселих Канікул – це не лише чудова нагода для дітей весело та корисно провести вільний час. Це, також, можливість для аніматорів краще зрозуміти себе та відкрити в собі нові таланти, знайти нових щирих друзів, краще пізнати Бога та знайти для Нього більше місця в нашому житті, відчути щастя роблячи добрі справи просто так…

Ну і як не згадати Прощу до Гошева – 3 дні під пекучим сонцем з перебинтованими ногами, 3 дні перемоги над собою та підтримки друзів, 3 дні молитви, роздумів та очікування зустрічі з Ісусом на Ясній Горі.

Активне літо ми завершили не менш активним відпочинком в улюблених Карпатах. Аніматори з Жовкви та Брюхович вперше відпочивали такою великою сім’єю, підводячи підсумки літа і плануючи наступний рік. Не віриться, що так швидко пролетів час канікул, але знаємо, що начальний рік буде також насиченим подіями, позитивними емоціями та новими людьми.

Вже незабаром розпочнеться новий рік у школі аніматорів, а поки що, ми ще насолоджуємося спогадами з надзвичайного літа на дії.

МоКаДо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *