МоКаДо – 4 роки

Школі василіянських аніматорів МоКаДо у Жовкві – 4 роки!

Це не так багато, але для нас це важлива цифра. Це не просто 4 роки існування нашої спільноти, це 4 роки дуже активної діяльності – 18 таборів та ще безліч подій і заходів, це 4 роки виховання не лише аніматорів, а й свідомих і відповідальних особистостей та практикуючих християн, це 4 роки духовного зростання молодих людей, їхніх пошуків та праці над собою, це 4 роки навчання розуміти ближніх, знаходити компроміс, вирішувати конфлікти, підтримувати та заохочувати….і ще багато інших важливих речей, подій та людей, які є невід’ємною частиною нашого життя.

Сьогодні ми святкуємо великою командою: разом з аніматорами з Брюхович, де ми вже 3 рік будемо проводити школу та з наступним поколінням аніматорів, які цього року прийшли у нашу спільноту в Жовкві.

У цей важливий для нас день хочемо подякувати всім, хто протягом цих 4 років був частиною нашого життя та діяльності: духовним провідникам, оцям та братам, з якими працювали та досі співпрацюємо (бо з МоКаДо це надовго); нашим батькам, які ставляться з розумінням, коли ми довго пропадаємо на зустрічах чи особливо під час підготовки до наших подій; людям, які були частиною нашої спільноти, але вже відійшли – впевнені, що пам’ятаєте всі спільні пригоди, дякуємо вам за час проведений разом; дітям, які кожного року спішать на наші табори та їхнім батькам за довіру і співпрацю – щороку ми вчимося і готуємося, щоб разом з ними через правди віри пізнавати Бога і завжди з нетерпінням чекаємо цих тижнів. Дякуємо всім, кого, можливо, не згадали, за участь у житті спільноти МоКаДо.

Радо вітаємо 4-тий рік нашої школи. Впевнені, він буде добрим роком активної праці на славу Божу та незабутнім для кожного учасника спільноти.

Ірина Бутинець,

Голова «Спільноти Василіянських Аніматорів «МоКаДо»»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *